CAGLAR Motion Pictures & Film

 


 

2012 senesinde kurulan CAGLAR Motion Pictures & Film , Sinema  Filmi ,Belgesel ,  Reklam , Müzik Videoları ve Kurumsal Tanıtım yapımlara ek olarak , profesyonel teknik ekip ve ekipman  tedariki , kamera kiralama , ekipleri yetiştirmeye yönelik uygulamalı atölye çalışmalarıyla da hizmet vermektedir.

 

 

Muzaffer Mehmet Çağlar - Biyografi

 


 

 

1984 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Muzaffer Mehmet Çağlar, lise öğreniminin sonuna kadar Erzurum’da yaşadı . İstanbul Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü bitirdi ve Sinema eğitimi için New York’a gitti.

New York Film Academy Film-making bölümünü bitirdi ve Türkiye’ye döndü. 3 yıl boyunca Evci Film Prodüksiyon firmasında birçok yapımda görev aldı. Dijital Sinema konusundaki bilgi ve tecrübesini bu alandaki birçok Müzik Videosu, Reklam ve Sinema filmine aktardı.

Çekimlerini New York’ta yaptığı “Beklentiler” isimli bir kısa filmi bulunmaktadır, ayrıca yurtiçi ve yurtdışı birçok yapımda görüntü yönetmenliği görevini üstlenmiştir. 2012 yılında  Caglar Motion Picture&Film şirketini kurmuştur.