Sosyal Medya Dinamikleri


Sosyal Medya, etkileşimli iletişim metotlarının ve  dinamiklerinin global ölçüde kullanıldığı yeni nesil iletişim modelidir , bu sebep ile konvansiyonel medyanın oluşturduğu standart alışkanlıklar ile yapılan yaklaşımlar başarızlık ile sonuçlanmaktadır.
 
Firmanız , ürününüz veya hizmetiniz için oluşturacağınız  sosyal medya stratejinizde sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz , bu sayede sosyal medya yönetiminizi yapacak kişi veya ajansa isteklerinizi , beklentilerinizi ve stratejinizi daha net bir biçimde ifade edebilecek ve kontrol modeli oluşurabileceksiniz.
 
Sosyal Medya aletleri sizler için gün içinde keyifli vakit geçirmek için tükettiğiniz ürünler olabilir ancak yeni nesil iletişim modellerinde başı çekmektedir. Bu sebep ile siz sosyal medyayı eğlence amacı ile görseniz bile , biz strateji oluşturma sürecinde sosyal medya aletlerine , kontrol edilebilinir değişkenlerin yönetilmesi olarak bakmaktayız.
 
(hatırlatma : "sosyal medya uzman"ı diye bir kavram veya sıfat olamaz , doğrusu "sosyal medya deneyimi olan iletişim uzmanıdır".)